Zmieniamy zwykłe farmy w farmy fotowoltaiczne

Stawiamy na długoterminowe relacje. Stosujemy zasadę, że gdy powierzasz nam swoją ziemię, stajesz się naszym partnerem biznesowym. Dlatego robimy wszystko, by nasza współpraca była po prostu opłacalna dla wszystkich stron. Opierając się na naszym doświadczeniu i kontaktach, sprawnie zmienimy Twój grunt w inwestycję OZE z zyskiem dla Ciebie i dla naszej planety.

W ten sposób rolnicy zyskują na dzierżawie, inwestorzy na produkcji zielonej energii, a my wszyscy na czystym powietrzu.

Właściciele POL-SUN od kilkunastu lat pracują w branży energetycznej. Dało im to nie tylko ogromne doświadczenie i wiedzę, ale też świadomość zagrożenia, w postaci nadmiernej emisji CO2. Aby wyjść naprzeciw wyzwaniu, jakim jest produkcja energii z czystych, odnawialnych źródeł, postanowili stworzyć Pol-Sun.

Pomagamy produkować czystą energię

Szukamy działek pod inwestycję

Wyszukujemy grunty pod dzierżawę lub kupno, zawieramy odpowiednie umowy, a następnie budujemy na nich farmę fotowoltaiczną lub wiatrową

Budujemy farmy pod klucz

Realizujemy projekty kompleksowo: od wyboru działki, przez projekt, zdobycie wymaganych prawem pozwoleń, aż po wyłonienie wykonawcy i budowę farmy PV lub farmy wiatrowej.

Doradzamy i przeprowadzamy audyty

Odkupujemy projekty farm fotowoltaicznych i wiatrowych od inwestorów, którzy nie byli w stanie ich zrealizować, by nie zmarnować ich potencjału i doprowadzić inwestycję do końcowego etapu.

Skupujemy niedokończone inwestycje

Odkupujemy projekty farm fotowoltaicznych i wiatrowych od inwestorów, którzy nie mogli ich zrealizować, by nie zmarnować ich potencjału i doprowadzić inwestycję do końca.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pomogą nam efektywniej wspierać naszych partnerów biznesowych — zarówno właścicieli gruntów, jak i inwestorów.

Pracujemy nad technologiami jutra, takimi jak stacje wodorowe, czy magazyny energii. W ten sposób mamy nadzieję przybliżyć się do świata, w którym energia będzie produkowana bezemisyjnie.

Najważniejsze dla nas są:

Ochrona
środowiska naturalnego

Długotrwałe
relacje

Transparentność w relacjach biznesowych

Staramy się patrzeć odpowiedzialnie w przyszłość. Chcemy zostawić świat czystym dla przyszłych pokoleń oraz wesprzeć naszych partnerów biznesowych w przybliżeniu tej wizji. Stawiamy na długoterminową współpracę opartą na szczerości, która przynosi korzyści każdej ze stron.

Jak możemy pomóc Tobie?

Szukasz pracy?

Sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie.